Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 22 September 2020 13:03

Loredana bëhet zeshkane

zeshkane

Loredana është rikthyer pas një kohe në rrjetet sociale, reperja u largua për pak kohë nga Instagrami dhe së fundi u rikthye me postime të reja.

 

24 vjeçarja zbuloi se albumi i ri flet për muajt e fundit të jetës së saj, ndërsa publikoj projektin më të ri “Medusa”.

 

Loredana poashtu befasoi pasi bëri një transformim të madh në dukje, duke u kthyer në një zeshkane.

 

Reperja e cila është nënë e një vajze mori komplimente të shumta për pamjen e saj të re.