Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 07 September 2020 12:41

Sofia Richie me të dashur të ri

sofia richi

Ata kanë qenë miq për një kohë të gjatë, ndërsa flitej se ata kishin qenë në lidhje para tetë vitesh.

 

Por, Sofia Richie dhe Jaden Smith duket se pas një kohe shumë të gjatë kanë vendosur të bashkohen në Los Angeles, shkruan Daily Mail.

 

Modelja dhe reperi i njohur janë parë në një restorant japonez, në një takim të dyfishtë, ku në mesin e tyre u panë edhe Moises Arias dhe e dashura e tij.

 

Bukuroshja bionde mbante të veshur një palë bikini rozë, të cilat i theksonin linjat e formësuara trupore.

 

Derisa largoheshin nga plazhi në Nobu, Sofia kishte vendosur maskë mbrojtëse kundër coronavirus, gjë të cilën nuk e kishte vënë Jaden Smith.