Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 25 August 2020 12:43

Aktori Kevin Hart preket nga koronavirusi

kevinh

Aktori thotë se ishte prekur nga koronavirusi në fillim të vitit. Kevin Hart në një shfaqje komedie, të mbajtur ditë më parë zbuloi se është infektuar me koronavirus, shkruan DailyMail.

 

Duke performuar në shfaqjen e fundit të Dave Chappelle në Yellow Springs, Ohio, Hart tha për diagnozën e tij, “Problemi është se e kam pasur atë në të njëjtën kohë me Tom Hanks, dhe nuk mund të them asgjë sepse ai është më i famshëm se unë. ”

 

Hart është baba i vajzës Heaven, 15 vjeçare djalit Hendrix, 12 vjeç, nga martesa e tij e mëparshme me Torrei Hart.