Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 25 August 2020 12:40

Kështu e quajnë kunatat Dua Lipën

dualp

Ylli me famë botërore Dua Lipa festoi ditëlindjen e 25-të, me këtë rastë ajo mori urime të shumta ku ndër to nuk munguan as urimet nga Gigi e Bella Hadid motrat e të dashurit të Duas, Anwar Hadid.

 

Ato e uruan Duan me foto në insta-story, me fjalë shumë të dashura dhe duke shprehur simpatinë që kanë për Duan e quajtë motër.

 

Gigi plasoi një foto dhe shkro “Urime ditëlindja Dexeri i mamit, ti je shumë e veçantë dhe meritonë më të mirat, te dua motër”.

 

Duke kaluar tek urimi simatik nga Bella i përcjellur me një foto, ku Dua dhe Bella shihen të përqafuara.

 

“Urime ditëlindja më e ëmbëla, më e zgjuara, më punëtorja, më e dashura dhe që shkëlqen gjatë gjithë kohës, je një bekim për familjen tonë, të dua motër” shkruan mes gjithash.