Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 17 August 2020 12:05

Me kë është në lidhje Kendall Jenner?

kenda

Së fundmi mediat kanë aluduar për një lidhje mes modeles Kendall Jenner dhe basketbollistit Devin Booker.

 

Kendall ka darkuar mbrëmjen e kaluar në Malibu dhe është fotografuar para lokalit ku është parë Devin i veshur sportiv me atlete dhe xhinse, transmeton lapsi.Mediat e huaja kanë shtuar se në darkën e dyshes ishte dhe motra e Kendall, Kylie, megjithatë është larguar më pas.

 

Dyshja shpesh lënë komente flirtuese në llogaritë e njëri-tjetrit, duke ngjallur edhe më shumë dyshime.