Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 27 July 2020 13:47

Meek Mill ndahet nga e dashura – fajin e ka Kimi

mekmill

Rep-artisti i njohur amerikan, Meek Mill, ka bërë të ditur se është ndarë nga e dashura e tij, dy muaj pasi sollën në jetë fëmijën e tyre të parë.

 

Kjo ka ndodhur për shkak të deklaratave të Kanye West, i cili një javë më parë kishte thënë se Kim e kishte tradhtuar atë me reperin Meek Mill, shkruan Mirror.

 

Një një postim në rrjetin social Twitter, Mill kishte treguar se ata janë ndarë në mënyrë paqësore dhe do të kujdesen bashkërisht për fëmijën.

 

“Unë dhe Milano kemi vendosur të qëndrojmë miq dhe të ndërtojmë karrierën e fëmijës si dy prindër të ndarë”.

 

“Ne ende kemi dashuri për njëri-tjetrin, por që të dy i kuptuam disa gjëra”, ka shkruar ai.

 

Ndërkaq, prononcimet për ndarje në rrjete sociale, reperi i ka bërë edhe me ish të dashurën e tij, Nicki Minaj.