Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 22 July 2020 12:07

A po shkurorëzohet Kanye West nga Kim Kardashian?

Kim Kardashian

Kanye West po shqetëson edhe një herë fansat me një tjetër postim në Twitter , dhe kësaj radhe, ai po pretendon se po përpiqet të ndahet nga gruaja e tij Kim Kardashian.

 

Reperi 43-vjeçar në mediat sociale të mërkurën ka folur për një gamë të tërë temash, duke përfshirë dëshirën të divorcohej nga gruaja e tij Kim pasi ajo u takua me Meek Mill për të diskutuar reformën në burg rreth nëntorit të 2018.

 

“Unë isha duke u përpjekur të divorcohem që kur Kim u takua me Meek në Warldolf për reformën e burgut”.

 

“Meek është njeriu im dhe ishte i respektueshëm. Unë vlejë 5 miliardë dollarë dhe më shumë se kaq përmes Krishtit. “Ai vazhdoi të thotë.

 

“Kriss dhe Kim vendosën një deklaratë pa miratimin tim … kjo nuk është ajo që një grua duhet të bëjë”. shkroi ai.

 

E gjithë kjo vjen pas deklaratave të ndryshme të tij, i cili ndër tjera tha se Kim po mundohet ta vendos në një spital psikiatrie.

 

Kanye ndryshe ka paraqitur kandidaturen e tij për president.