Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 22 July 2020 12:06

Tuna në “partner look” me të birin

115711361 1023051718135374 8389915409126356494 n

Tuna publikoi disa foto të këndshme pranë Tianit. Tuna Sejdiu kohën e fundit ka shijuar në maksimum pushimet në Amerikë bashkë me më të dashurit e saj.

 

Këngëtarja, së fundi publikoi në llogarinë e saj në Instagram disa fotografi nga vizita që bashkë me djalin i bënë bulevardit “Tantrum”.

 

Në ato foto, Tuna shihet se ishte kombinuar bashkë me vogëlushin e saj Tianin dhe të dy dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit.

 

Sa i përket projekteve muzikore, krahasuar me kolegët e saj, artistja gjatë kësaj kohe nuk ka qenë shumë aktive me këngë të reja.