Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 29 June 2020 11:59

Milot Rashica i falenderon të gjithë

militr2

Futbollisti i talentuar nga Kosova, Milot Rashica, ka marrë vëmendje të madhe nga klube të mëdha evropiane, për shkak të paraqitjeve të tij të mira me klubin gjerman Werder Bremen.

Ai dje festoi ditëlindjen, me ç ‘rast mori shumë urime nga miq, familjarë e ndjekës të shumtë nëpër rrjetet sociale.


Miloti ka shfrytëzuar llogarinë e tij në Instagram, për të falënderuar të gjithë që e uruan atë me rastin e ditëlindjes.


“Ishte një fundjavë e mirë e ditëlindjes. Faleminderit për të gjitha mesazhet dhe mbështetjen. Tani i kthehemi punës”, ka shkruar Miloti përkrah fotografisë që ka publikuar.

 

militr