Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 29 June 2020 11:57

Beatrixi Ramosaj tregon shumRamosaj tregon shumë

beatrix2

Beatrix Ramosaj është një nga femrat shqiptare që vlerësohet për bukuri natyrale dhe kjo dëshmohet edhe në postimet që ajo bën.

Ajo është gjithashtu një këngëtare tejet e talentuar e cila edhe pse kohëve të fundit nuk është aktive me projekte muzikore, vazhdon të mbahet mend për zërin e veçantë.


Në paraqitjet që bën, Beatrix Ramosaj nuk heziton që të ekspozoj edhe linjat trupore në formën më të mirë.


Njejtë ka bërë edhe në paraqitjen e fundit, në bikini ajo ka marrë vëmendjen e fansave e ndjekësve të shumtë që i ka nëpër rrjetet sociale.

 

beatrix