Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 29 June 2020 11:56

Kim Kardashian ka pozuar e lumtur pranë bashkëshortit

kim29

Lajmet për një ndarje mes çiftit Knaye West dhe Kim Kardashian kishin marrë një hov të madh përgjatë javëve të fundit, por si duket nuk bëhet fjalë për në gjë të tillë.

Këto spekulime morën fund në momentin kur ylli televiziv Kim Kardashian, hodhi në Instagram disa imazhe nga vikendi me bashkëshortin, ku dukeshin shumë të lumtur pran njëri tjetrit.


Kujtojmë se Kardashian bashkë me fëmijët e saj kishte kaluar gjithë kohën e izolimit në vilën 14 milionëshe të reperit amerikan.