Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 24 June 2020 14:14

Tayna ka mall për ta “kall”

taynaaa

Pas një periudhe të gjatë pas pandemisë Covid-19, gjërat po rikthehen në normalitet.

 

Kështu edhe artistët që kanë pezulluar të gjitha aktivitete dalëngadalë po fillojnë koncertet.

 

Është Tayna ajo që ka njoftuar se ka startuar me mbrëmje muzikore, dhe koncerti i parë do të jetë në Zvicër.

 

“M’ka marr malli me kall”, ka shkruar Tayna në postimin ku paralajmëronte koncertin e parë pas koronavirusit duke vendosur një emoji flakë.