Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 24 June 2020 14:13

Bella Hadid dhe Hailey Bieber fillojnë pushimet verore në Itali

bellaha

Dy modelet e njohur, Hailey Bieber dhe Bella Hadid kanë filluar pushimet së bashku. Të dyja bukuroshet kanë shijuar një ditë me diell në brigjet e Sardenjës, në Itali të martën.

 

Modelet u panë duke hipur në një avion privat më herët për të mbërritur në ishullin bregdetar italian.

 

Ata u panë të veshur me maska për fytyrën ndërsa më vonë u panë në bikine e tyre për të shijuar ditën.

 

Hailey u pa gjatë fundjavës edhe me burrin e saj Justin Bieber në zyrën e një mjeku , por kjo ishte hera e parë që Bella u pa që nga fillimi i pandemisë COVID-19 në mars.