Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 23 June 2020 15:56

Po vjen “Aman” nga Dafina, Ledri e Lumi

dafinaz

Po sjellin një super bashkëpunim, kështu mban titullin kënga e Dafinës në duet me Lumin dhe Ledrin. Një treshe fantastike janë bashkuar për të sjellur një hit veror.

Bëhet fjalë për tre artist që e kanë dëshmuar vetën prej vitesh, Dafina Zeqiri, Lumi B dhe Ledri Vula.


Kënga do të jetë pjesë e albumit të Dafinës “Dafinë moj” dhe tashmë ajo ka sjellur disa pamje nga xhirimet e videoklipit.


Në një postim në Twitter Dafina ka zbuluar edhe emrin e këngës klipi i të cilës është përfunduar.


Projekti i cili ka bërë bashkë këta tre artistë quhet “Aman” dhe pritet të publikohet së shpejti.