Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 25 May 2020 12:23

Leonora Jakupi me Dolce Gabanna në koncert

leonoraj 

Për veshjen e saj në koncertin e mbrëmshëm në Skënderaj, këngëtarja e njohur Leonora Jakupi ka shpenzuar mbi 4 mijë euro.

 

Këngëtarja e mirënjohur u komentua tejet shumë edhe për ‘look-un’ e saj, ku padyshim shkëlqeu në skenë.

 

Leonora u paraqit e veshur me kostum ngjyrë jeshile nga Dolce Gabanna që sipas llogarisë në Instagram @what.they.wearin kushton rreth 3,600 euro dhe një palë vathë nga kjo markë që kushtojnë 695 euro.