Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 19 May 2020 12:42

Linda Halimi dëshiron të vijë në Kosovë

lh

Linda ka kohë që po jeton në Amerikë së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e saj.

 

Por ajo tani përmes një postimi në Instastory tregon se dëshiron të vijë në Kosovë, teksa e ka shoqëruar tekstin me emoji duke qarë.

 

“Dëshiroj të shkoj në Kosovë”, ka shkruar këngëtarja.