Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 19 May 2020 12:40

Mozzik ka një porosi për nënën

mozzik

Mozzik është prej reperëve më të suksesshëm por edhe më aktiv në muzikë. Pak ditën më parë ai solli projektin e ri në gjuhën gjermane “Las mal” e që u prit mirën nga adhuruesit e tij.

 

Reperi nga Ferizaj poashtu është në përgatitje të albumit të ri i cili do të përfshijë këngë në të dyja gjuhët, si në shqip poashtu edhe gjermanisht.

 

Por, reperi krahas karrierë është mjaft i përkushtuar dhe i afërt me familjen e tij, në një postim të fundit në Instagram, Mozzik ka dhënë një mesazh për të ëmën.

 

“Mos u brengosë nënë, është vetëm muzikë”, ka shkruar Mozzik teksa shihet në kostum ngjyrë rozë dhe një armë në dorë.

 

Ndërkohë, Mozzik ka konfirmuar se do shumë shpejt do të vije me një bashkëpunim të dytë me këngëtaren Kida.