Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 19 May 2020 12:38

Majk e uron nga zemra të birin për ditëlindje

majk

Për reperin e njohur nga Prishtina, Majk, sot është një ditë speciale, kjo për faktin se djali i tij i vetëm, Roan feston ditëlindje. Roani sot ka mbushur plotë 3 vjet, dhe natyrisht nuk ka munguar edhe një dedikim nga babai i tij.

 

Majk përmes disa fotografive që ka publikuar në Instagram ka bërë urimin emocional për të birin.

 

“Urime ditëlindjen e 3-te zemra e babit ! Ti deshiroj te gjitha te mirat e ksaj bote. Te don Babi”, ka shkruar Majk sipër fotografive.

 

Ndërkohë, kujtojmë që kënga e fundit e Majk është “Dynja” e cila u publikua pa videoklip.