Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 12 May 2020 12:52

Lidhja mes Flori Mumajesi dhe Kejsi Tola ishte veç “Fake news”

flori kejsi

Që nga publikimi i këngës ‘Më ke mua’ e kënduar nga Kejsi me kompozitor Florin, dyshja nuk kanë mundur të ju ikin thashethemeve për një lidhje dashurie.

 

Këngëtarja i dha fund dilemës për një romancë të mundshme me Florin.

 

Kejsi thotë lajme të pavërteta do ketë gjithmonë dhe tani është mësuar të jetoj me këto ‘fake news’.

 

“Patjetër që “fake news” do të ekzistojnë gjithmonë. Le të hamendësojnë njerëzit sa të duan, për çdo gjë që duan….”, tha këngëtarja.