Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 14 February 2020 15:06

Capital T publikon këngën “JE T’AIME”

capitalttttttttttt4444
Capital T ka publikuar projektin e ri me titull “JE T’IAME”.
 
 
Kënga është publikuar në profilin e tij zyrtar në YouTube.
 
 
Muzikën e këngës ia bëri BoBeatz & Cano, ndërsa incizimin dhe miksin Rzon.
 
 
E për tekstin e këngës u përkujdes vetë Capital T.

Media