Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 14 February 2020 12:42

Vesa Luma në krahët e Big Bastës

vesa dhe big bas987654
Sot është dita e të dashuruarve, 14 shkurti!
 
 
Vesa Luma shpërndau një video në Instagram, ku shihet krahas bashkëshortit të saj Big Bastës.
Çifti ia shprehën dashurinë njëri-tjetrit, duke thënë “Të dua”.
 
 
Madje Vesa tha se nuk i kanë punët mirë me rrjete sociale, por prapë duhen.
 
 
Më tutje ajo tha se urimin e vërtetë ia jep në shtëpi.
 
 
“Na dy nuk i kemi punt mire me “rrjete sociale”  ama prap se prap duhemi shume  Gezuar jete ketu ne Instagram- urimin e vertete ta jap ne shpi  @bigbastaofficial #valentinesday”.