Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 14 February 2020 12:32

Alban Skenderaj surprizon fansat, publikon “Çdo ditë një Shën Valentin”

albanskendeajjjjjjjjjjj
Alban Skenderaj ka publikuar këngën e re.
 
 
Kënga mban titullin “Çdo dite nje Shen Valentin”.
 
 
 
Muzikën dhe tekstin e këngës e beri vetë Albani, ndërsa orkestrimin Julian Feifel.

Media