Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 14 February 2020 12:23

Shqetësuese, Milot Rashica pa gol e asist në Bundesligë që nga dhjetori

milottttttttrashicaaaa1
Milot Rashica nuk ka realizuar asnjë gol në gjashtë ndeshjet e fundit në Bundesligë.
 
 
Kundër Union Berlinit, Augsburgut, Hoffenheimit, Dusseldorfit, Kolnit dhe Mainzit Rashica nuk ka shënuar asnjë gol.
 
 
Ndeshja e fundit kur Milot Rashica ka shënuar gol ishte ndaj Bayern Munichut në humbjen 6:1 më 14 dhjetor.
 
 
Ylli kosovar e ka shijuar golin ndaj Dortmundit në kuadër të Kupës së Gjermanisë më 4 shkurt.