Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 14 February 2020 12:19

Të martën tërhiqet shorti për gjysmëfinalet e Kupës

tagss
Tërheqja e shorti për çiftet gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës do të bëhet të martën më 18 shkurt, në orën 12:00, në selinë e FFK-së.
 
 
Pjesëmarrjen në këtë fazë të garave e kanë siguruar Prishtina, Ballkani, Drenica dhe Feronikeli.
Në këtë fazë do të luhet me sistem vajtje-ardhje.
 
 
Ndeshjet e para luhen më 8 prill, derisa ato të kthimit më 22 prill.
Submit to FacebookSubmit to Twitter