Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 14 February 2020 12:10

Justin Bieber publikon albumin ndërsa gruaja e tij ndihet krenare për të

justinnnnnnnn321
Justin Bieber ka publikuar albumin e tij të pestë me titull “Changes”.
 
 
Aty ka bashkëpunime me Quavo, Post Malone, Clever, Lil Dicky, Travis Scott, Kehlani dhe Summer Walker.
 
 
Albumi ka 17 këngë.
 
 
Gruaja e tij, Hailey tha se është e lumtur që njerëzit mund ta dëgjojnë këtë album.
 
 
“Jam shumë krenare për ty”, shtoi ajo.