Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 14 February 2020 12:01

Ami dhe Ermali, më të dashuruar se kurrë

ermalllllllllllll1
Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë ndër çiftet më të komentuara në shoubizin shqiptar.
 
 
Dyshja perveç që janë të suksesshëm në profesionet e tyre, ata janë edhe të lumtur krahas njëri-tjetrit.
 
 
Së fundi Ami ka ndarë disa fotografi, e nuk ka hezituar ti ndajë edhe ato më intime.
 
 
Ata shihen duke qeshur, e duke u puthur!
 
 
Kujtojmë që ata janë prindër të dy fëmijëve.
 
 
emiiiiiiiii2333333333.jpg