Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 13 February 2020 15:53

Faqja e Rihannës shpërndan imazhin e modeles kosovare dhe Sellmës

Rihanna Fenty largeOOOOOOOO
“Fenty Beauty” marka e Rihannës e cila po bën xhiron e botës me produktet e kozmetikës, zgjon interesim të madh edhe në llogarinë e tyre në Instagram.
 
 
Profili i tyre numëron afro 10 milionë ndjekës të interesuar mbi prurjet dhe efektet e produkteve të tyre.
 
 
Së fundmi, kjo ka shpërndarë një imazh të modeles kosovare Nita Krasniqi e cila është grimuar nga Sellma me produktet e Rihanës.
 
 
Përmes fotografisë, ata kanë treguar efektet e “Fenty Beauty by Rihanna”.