Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 13 February 2020 15:13

Almeda Abazi sot feston 3 vjetorin e martesës

almedaaaaa1211111
Modelja dhe këngëtarja shqiptare, njihet për bukurinë e saj, për të cilën u kurorëzua në tre gara të bukurisë ku mori pjesë.
 
 
Ajo në vitin 2008 ishte zgjedhur: “Miss Tirana”, “Miss Albania” dhe “Miss Globe Universe”.
 
 
Almeda shkollimin e kreu në Turqi, ku edhe u vendos për të vazhduar jetën e saj profesionale.
 
 
Madje atje ajo e ka gjetur edhe dashurinë e saj të jetës, aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman, me të cilin tanimë ka një djalë.
 
 
Së fundmi Almeda ka bërë të ditur se sot e feston 3 vjetorin e martesës me aktorin.
 
 
555.jpg
 
 
“Urime përvjetori ynë i tretë i martesës, dashuria ime”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e një fotografie që e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.