Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 13 February 2020 13:55

Pak muaj pas dasmës, çifti i njohur në pritje të fëmijës së parë

klhjgjjjjjjjjjjjjjj
Çifti i famshëm po bëhen prindër për herë të parë.
 
 
Joe Jonas dhe Sophie Turner janë në pritje të ëmbël, shkruajnë mediat e huaja.
 
 
Lajmi erdhi disa muaj pas dasmës së tyre pasi dyshja u martuan në Las Vegas vitin e kaluar dhe fakti se tani po bëhen prindër i ka entuziazmuar shumë.
 
 
Një burim thotë për Just Jared: “Çifti po i mban gjërat shumë private, por miqtë dhe familja e tyre janë shumë të ngazëllyer për ta”.
 
 
Një burim i mëtejshëm zbuloi: ‘Sophie me kujdes ka zgjedhur veshjet për të veshur në tapet të kuq dhe jashtë tij, për të akomoduar ndryshimin e trupit të saj.
 
 
Screenshot_1-38.jpg