Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 27 December 2019 12:14

Travis Scott më këngë dedikuar ish të dashurës?

travis scottt

Travis Scott dhe Kylie Jenner janë shumë të përfolur për jetën e tyre private.

 

 

Lidhja e tyre fillojë në prill të vitit 2017, e përfundoj në shtator të 2019.

 

Por, duket se reperi Travis Scott, nuk e ka harruar të dashurën e tij.

 

Pas lansimit të albumit të ri “Jackboys”,në listën e këngëve të publikuara, Travis, vjen me një këngë “Gatti”, që ja ka kushtuar ish të dashurës, Kylie.

 

Kënga është lansuar në “Youtube” dhe po pëlqehet shumë.