Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 27 December 2019 10:13

Kida së shpejti me projekt të ri

kidaaa
Këngëtarja shqiptare Orhidea Latifi, e njohur si Kida ka paralajmëruar këngën e re.
 
Kida në profilin e saj në "Instagram", ka shpërndarë një video teksa paralajmëron projektin e ri.
 
Në video ka disa skena nga klipi, i cili do të publikohet së shpejti dhe në mbishkrim ka shkruar: “Së shpejti” duke mos dhënë detaje të tjera.