Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 26 December 2019 16:31

Dhurata Dora publikon këngën e re

dhurata me kend te re
Dhurata Dora ka lansuar këngën e re me titull “100 shkallë”, në bashkëpunim me Big Bang.
 
Teksti është shkruar nga Dhurata dhe Big Bang, videoklipi u punua nga MaxProduction, kurse producent është Big Bang.
 
Ashtu sikurse hiti “Zemër” në duet me Soolking, edhe kjo këngë pritet të jetë hit.