Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 26 December 2019 14:25

“Don’t start now” po korr sukses të madh

dua lipaaa
Me 1 nëntor u promovua kënga “Don’t start now” nga ylli i muzikës botërore, kosovarja Dua Lipa.
Kjo këngë nga Dua Lipa ka marrë pëlqimin në të gjithë botën, duke arritur një numër të madh shitjesh gjithandej.
 
Hiti i ri i yllit nga Kosova, ka shitur miliona kopje në të gjithë botën, me gjithsej 2.014.000 deri tani.
 
 
Këto shifra janë jashtëzakonisht të suksesshme, pasi janë shitur nëpër vende dhe qendra të rëndësishme nëpër botë.
 
 
Pa dyshim se Dua Lipa është këngëtarja më e suksesshme shqiptare, e cila po u bën konkurrencë edhe yjeve më të mëdha botërore me talentin e saj në muzikë.
 
3321-1024x576.jpg