Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 26 December 2019 12:01

Rina Balaj së shpejti me këngë të re

rinasin
Rina Balaj ka bërë me dije se së shpejti do të lansoj një këngë të re, e cila vjen në bashkëpunim me Sin Boy.
 
 
Një fotografi nga shesh-xhirimet e klipit e publikoi Sin Boy në Instagram dhe e shoqëroi me një mbishkrim “Meredith 2020 347997431111”.
 
bashkpunimi.jpg
 
Kujtojmë që Rina dhe Sin Boy janë në lidhjen dashurie që e kanë bërë publike javë më parë.