Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 25 December 2019 15:32

Dhurata Dora bën të ditur kur do të publikohet kënga e re

 
dhukiiisjfhsdf
Dhurata Dora më në fund ka zbuluar ditën kur do të publikojë këngën e saj të re.
 
 
Këngëtarja festoi mbrëmë ditëlindjen dhe të njëjtën natën zbuloi se projekti i saj i ri i punuar në Redbox, do të dalë të enjten.
 
 
Kjo këngë vjen pas mega-hitit “Zemër” në bashkëpunim me Soolking dhe ky i fundit “Te Quiero” me Maitre Gims.
 
 
Nuk ka detaje të tjera rreth projektit të ri.
 
 
80283841_921856744874872_3406605305696485376_n.jpg