Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 25 December 2019 15:20

Ava Max po vjen me këngë të re

 
avaaamax098
Ava Max ka njoftuar fansat që po sjell një këngë të re në bashkëpunim me DJ dhe producentin e njohur, Alan Walker.
 
 Kënga vjen e shoqëruar me videoklip dhe publikohet më 27 dhjetor (e premte).
 
 
Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur kjo artiste, ndërsa kënga e saj e fundit është “Torn” e cila është pëlqyer nga fansat e saj. 
 
gff.jpg