Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 09 December 2019 11:10

Miley Cyrus me dy tatuazhe të reja

 
miley1
Këngëtarja e famshme, Miley Cyrus, pas ndarjes nga Liam Hermsworth, ka bërë edhe dy tatuazhe të reja në trup.
 
Në krah ka shënuar fjalën “Liri”, ndërsa në shpatull,”Jam krenare për ty, Yoko”.
 
 
Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ku ka paraqitur dy fotografitë me tatuazhet e reja dhe siç duket është e lumtur me këtë zgjedhje të saj.