Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 03 December 2019 16:02

Rita Ora në lidhje të re dashurie?

ritaaaa
Këngëtarja me famë botërore Rita Ora çdoherë është në fokus të mediave ndërkombëtare dhe është një prej femrave më të përfolura të showbizit.
 
 
Së fundi ajo u përfol për jetën private.
 
 
29 vjeçarja ka kohë që është beqare, por ngriti dyshimet që ka filluar një lidhje të re dashurie me kolegun e saj nga filmi ‘Twist’, Ligji Rafferty.
 
 
Ora dhe Rafferty ishin së bashku në eventin e njohur ‘British Fashion Awards’ teksa u fotografuan dorë për dore kur u larguan nga mbrëmja.
 
 
Këngëtarja, 29 vjeç, mahniti me një kostum të bardhë dhe bluzë të zezë, ndërsa, Rafferty ishte veshur i tëri në të zeza.