Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 02 December 2019 13:58

Netta: "Duncan Laurence nuk duhet të dorëzohet"

netta1
Fituesja e Eurovision, Netta, e ka sygjeruar fituesin e Eurovision në 2018, Duncan Laurence që të qëndroj vetvetja dhe të mos mundohet që ti kënaq të gjithë.
 
Këngëtarja, ka thënë se kjo është fitorja e saj më e madhe gjatë periudhës që e kishte ende fronin e fitueses.
 
“Nëse dëshironi ta kënaqni gjithkënd, kjo të largon nga ajo që je”, ka thënë Neta.
 
Nuk dihet se pse ajo i dha këto këshilla për Duncan.