Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 29 November 2019 10:35

Kanye West ka filluar xhirimet për klipin e ri

kanye
Reperi Kanye West ka filluar të inqizojë videoklipin e tij më të ri.
 
 
Ai ka dashur që pjesë e këtij videoklipi të jetë bashkëshortja e tij, Kim Kardashian së bashku me fëmijtë e tyre, Psalm, North, Saint dhe Chicago.
 
“Closed on Sunday” është kënga e albumit të ri “Jesus Is King”, i cili u lëshua në fillim të këtij muaji.
 
Për albumin, reperi u frymëzua nga besimi i tij.