Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 13 November 2019 15:39

Bebe Rexha shoqërohet nga qeni i saj në eventin në NY

bebe

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, të hënën festoi bashkëpunimin e saj me brendin e modës “Macy’s” dhe reklama doli në  “Herald Square” në New York.

Këngëtarja kishte të veshur një kostum ngjyrë të zezë ku shfaqeshin linjat e saja trupore,e që në këtë event shoqëruesi i saj ishte qeni i saj, Bear. Këngëtarja dukej shumë e lumtur.
 
 
Fushata e Bebes në këtë event kishte moton “loveyourself” ose në shqip “duajevetentende”.
 
 
Kujtojmë që projekti i fundit i këngëtares simpatike është “You Can't Stop The Girl”, këngë kjo që është publikuar që 3 javë më parë dhe ka arritur ti këtë rreth 11milion klikime.