Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 13 November 2019 12:05

Demi Lovato poston fotografi më të dashurin e ri

demi
Këngëtarja amerikane Demi Lovato ka shokuar fansat e saj në rrjetin social “Instagram”, duke postuar një fotografi më të dashurin e saj , modelin Austin Wilson.
Fansat e saj nuk ishin në dije se bukuroshja ishte në lidhje dhe ajo fotografi e publikuar ishte e papritur.
 
 
Demi vendosi të zbuloi identitetin e të dashurit të saj duke e etiketuar në fotografinë e postuar në “Instagram” , sepse Austin njihet si model, por megjithate nuk ka kush e di se sa famë.
 
 
Këngëtarja ka vendosur të filloj lidhje të re, pas ndarjes me prezantuesin e TV, Mike Johnson.