Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 13 November 2019 12:02

John Legend zgjedhet mashkulli më joshës në botë

jjjjjjjjjj
Këngëtari John Legend ka qënë fitues i shumë çmimeve dhe konsiderohet si një ndër meshkujt më të suksesshëm.
Këngëtari 40 vjeçar është dekoruar me çmimin si mashkulli më joshës i vitit 2019  nga revista “People”.
 
 
Revista njoftoi që këngëtari i hitit “All of me”, do ta mbajë këtë titull të dhënë për një vit.
 
 
Ky lajm ka gëzuar më së shumti bashkëshorten e John, Chrissy Teigen, e cila ka publikuar një fotografi ku ka shkuar: “ ke bërë një rrugë të gjatë zemer”.