Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 12 November 2019 12:34

Selena Gomez mërzitet nga komentet rreth peshës

sssssssss
Selena Gomez u prek shumë nga fakti që njerëzit e sulmuan atë për peshën e saj, kur ajo fitoi disa kilogram për shkak të ilaçeve që duhej të merrte në lidhje me sëmundjen e saj Lupus.
 
"Kjo më bëri të ndihesha shumë keq dhe më acaroj vërtet”, tha Selena për “Giving Back Generation”.
 
 
Këngëtarja 27-vjeçare u përpoq të zvogëlojë iritimin duke pushuar pak nga mediat sociale.
 
 
"Unë kam qenë larg për një kohë dhe që nga kthimi im kam vendosur të mos shikoj shumë se çfarë shkruhet”, ka thënë Selena.