Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 12 November 2019 12:29

Taylor Swift vjen me foto të reja

tttttttttt
Këngëtarja Taylor Swift është shumë e njohur dhe e pëlqyer.
Në llogarinë e saj në “Instagram”, Swift ka postuar një mori fotografish ku shfaqet në një dhomë të dekoruar, e ku shihet se dominon ngjyra pink.
 
 
Dhoma është e mbushur me balona dhe arinjë pellushi.
 
 
 
Në foto, këngëtarja 29 vjeçare shfaqet tejet simpatike.
 
 
Kujtojmë që para disa ditëve Taylor performoi në një festival me rëndësi në Shangai. Taylor ne festivalin e blerjeve, u ngjit në skenë duke përformuar tre këngë.
 
 
Tani pritet që bukuroshja të marrë pjesë në Kinë në një ngjarje tjetër me rëndësi.