Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 08 November 2019 15:42

Leonardo DiCaprio nderon mikun e tij Mark Ruffalo

 
 
Aktori amerikan Leonardo DiCaprio mbrëmjen e kaluar ka marrë pjesë në ndarjen e çmimeve në LA duke e nderuar mikun e tij Mark Ruffalo i cili ishte i nomunuar për një çmim.
 
Leonardo 44 vjeçar kishte të veshura kostume ngjyrë të zezë , ndërsa Marku, 51 vjeçar, dukej bukur në një kostum me këmishë të bardhë dhe kravatë ngjyrë blu.
 
 
Leonardo mbajti një fjalim para se t’ia  ndajnë Markut çmimin si “Frymëzues i artistëve”.
 
 
Vlen të përmendet që të dy aktorët luajtën së bashku në filmin “ Shutter Island’’ në vitin 2010.
 
 
Në këtë mbrëmje kishte shumë artistë të nominuar për çmime të ndryshme ku edhe aktorja më famë botërore Jennifer Aniston  ishte dekoruar me një çmim.
 
 
Shoqëruesja e Markut në këtë mbrëmje të veçantë ishte natyrisht bashkëshortja e tij Sunrise Coigney.