Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 08 November 2019 13:58

Selena Gomez shkëlqen ne premierën e “Frozen ll” në Hollywood

 
 
Kengëtarja Selena Gomez tash e një kohë është bërë sërish pjesë e mediave rozë, kjo kryesisht për shkak të jetës së saj private dhe këngëve të fundit, ku e thumbon ish të dashurin e saj, këngëtarin Justin Bieber.
Mbrëmjen e kaluar ajo është shfaqur së bashku me motrën e saj gjashtë vjeçare në premieren e “Frozen ll” , të veshura të dyja njësoj.
 
 
Sa i përkëtë jetës private të yllit muzikor, në një intervistë të dhënë për” Zach Sang Show“, ajo tha se është beqare dhe e tillë ka qënë që dy vite. Këngëtarja tregoj se vertet po ndihet shumë mirë me këtë status,
 
 
 Kënga e saj me titull “Love you to love me” deri më tani në Youtube numëron rreth 120 milion klikime.