Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 08 November 2019 13:41

Ja çfarë do të bëjë Kayne West nëse bëhet President

 
Reperi Kayne West është shumë serioz kur bëhët fjal për qëllimet e tij që i ka në jetë.
Ai së fundi ka bërë të ditur se dëshiron të kandidoj për zgjedhjet presidenciale në SHBA që do të mbahen në vitin 2024.
 
 
Kanye në një festival të mbajtur mbrëmjen e kaluar  tha se  nëse zgjidhet President, ai do të krijonte një numër të madh të vendeve të punës. Kanye West nuk e ka fshehur kurrë dëshirën e tij për t'u zhvendosur në Shtëpinë e Bardhë dhe beson që do t’ia arrij qëllimit.
 
 
E, çfarë do të na sjell e ardhmja, a do të bëhët realisht President Kayne West, mbetet të shihet vitet në vazhdim.