Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 08 November 2019 13:30

Pse u izolua Jennifer Aniston?

 
Aktorja e famshme Jennifer Aniston në një intervistë dhënë për revisten “Glamour” tha se po e izolonte veten duke qëndruar në shtëpi.
 
Ajo, shtoi: “Më pëlqen të jem në shtëpi, shtëpia është një hapësirë shumë e rehatshme, e sigurt, por nëse qëndroni gjatë në shtëpi, atëherë do të bëheni të izoluar dhe do të humbni kontaktet me botën reale”.
 
 
Sa i për këtë jetës private, kujtojmë që bukuroshja ishte e martuar me aktorin Brad Pitt në vitin 2000 dhe u ndanë në vitin 2005 , atë kohë kur Bread u bë së bashku me bukuroshen Angelina Jolie.
 
 
Aniston ka luftuar për ta mbajtur jetën e saj private qysh atëherë, por nuk i’a ka dalë gjithmonë.