Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 06 November 2019 12:13

Kendall Janer ditëlindje në pistë garash

 
Duket se modelja e njohur Kendall Jenner ka vendosur që ditëlindjen e saj të 24-të ta festoj duke kaluar kohën me më të dashurit e saj në një pistë garash në Palm Springs , California.
 
Modelja ka ndarë në Instagram video e fotografi nga ditëlindja e saj që ishtë një ditë speciale, duke treguar shoqërinë që ishte me të.
 
 
Motra e Kendallit, Kim, 39 vjeçare , vazhdoi t’ia kujtojë fëmijërinë duke postuar një fotografi të tyre së bashku kur ajo ishte një vajzë e vogël.

 

Ajo shkroi: "Beba ime Kenny Urime Ditëlindja. Je kukulla më e ëmbël në botë. Të uroj një jetë të gjatë më shumë dashuri dhe lumturi! "
 
 
Kendall mendohet të jetë single pasi u nda nga ylli i basketbollit Ben Simmons në muajin maj.